Egészségügyi asszisztens

  • Cég neve

    Országos Vérellátó Szolgálat

  • Munkavégzés helye

    1204 Budapest, Köves út. 1

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vércsoport-szerológia vizsgálatok
  • vérgazdálkodás, kapcsolattartás a területhez tartozó kórházakkal

Elvárások

  • középfokú egészségügyi asszisztensi vagy ápolói képesítés
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • betanulási időszak után folyamatos műszakrend vállalása

Előnyt jelent

  • egészségügyi számítógépes nyilvántartó programok ismerete

Céginformáció

Az Országos Vérellátó Szolgálat Dél-pesti Területi Vérellátója EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS munkatársat keres.

  • az egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • illetmény és juttatások: Eszjtv. alapján történő megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2024. május 9.
  • munkavégzés helyszíne: Dél-pesti Területi Vérellátó, 1204 Budapest, Köves út. 1
  • jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal Virághné Dávid Viktória vezető asszisztensnél lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva